GARÁŽ jako místo, ve kterém mohou vznikat umělecké projekty, inscenace, workshopy nebo „jen tak“ divadelní zkoušky, záleží dle individuální potřeby jednotlivých umělců, či skupin. Jedná se o malý divadelní sál s kapacitou pro 50 diváků. Intimní black box se základním technickým vybavením nabízí umělcům možnost nerušeně pracovat na svých projektech.

Rezervovat prostor

Je určená pro vznik hudebních složek do tvůrčích projektů. Nabízíme fungující hudební studio se základním zvukovým vybavením, které poskytujeme k užití v rámci naši nabídky.

Pokud se přijdete podívat do našeho nahrávacího studia, přivítá vás profesionální vybavení, které čeká nejen na vaše hudební nápady. Základním pilířem je zvuková karta ROLAND Rubix44. Je kompatibilní jak s Windows, tak i s Mac Os, navíc lze kartu propojit i s iPady. Ať už se rozhodnete namluvit svou oblíbenou pohádku, či budete potřebovat vytvořit voiceover pro svůj spot nebo reklamu, vše bude možné zaznamenat na kondenzátorový mikrofon RODE NT1-A. . Samozřejmostí je i hudební software, v našem případě se jedná o Ableton live 10, do budoucna však můžete pracovat i v programu Logic, který se řadí mezi nejlepší hudební softwary. Co se týče kontrolerů, se kterými budete moci zaznamenávat vaše hudební nápady přímo do počítače, čeká na vás skvělý MIDI kontroler Atruria KeyLab Essential 49. Dalším MIDI kontrolerem, se kterým můžete bláznivě tvořit, je AKAI MPD 218. Ten nabízí možnosti tvorby na poli rytmiky. Samozřejmostí jsou studiová sluchátka KURTWEIL HDM1, která vám všechny vaše výtvory přehraje s čistotou a přesností

Rezervovat prostor

K využití nabízíme také scénografickou a kostýmní dílnu. Jde o samostatně stojící objekt, ve kterém se dá najít vše, co je potřeba pro práci na výtvarné složce projektu. Část DÍLNY určená pro práci s materiálem, se scénografickými návrhy, či pro potřeby jiné manuální práce je vybavena základním náčiním, které je součástí naší nabídky. V případě, že je potřeba upravit kostým, udělat si návrh, nebo namalovat model, či jiné objekty, k tomu slouží druhá část DÍLNY spojená se SKLENÍKEM.

Rezervovat prostor

DŮM disponuje velkou, členitou zahradou, kterou jsme obohatili o venkovní scénu. AMFÍK pro 40 lidí pobízí umělce ke komorním hudebním večerům, scénickému čtení, komediálním vystoupením. To vše v zákrytu našich stromů, v izolaci od vnějšího světa, na vzduchu.

Rezervovat prostor

Kromě romantického výhledu na přírodu kolem našeho DOMU je TERASA místo určené pro debaty o vznikajících projektech. Je to místo, kde můžete posedět a promýšlet jak a co dál! Místo pro jógu, či večerné pozerání filmů. I to vše TERASA nabízí. I k tomu budeme tuhle tu část domu využívat, i to můžete do svého času stráveného u nás zakomponovat.

Rezervovat prostor