STOPPERS

Nejlepším lékem na smutek a strach je smích a přesně s tím tvůrci STUDIA UNDERGROUND započali svou cestu za komickou klaunskou show STOPPERS. Jde o skupinu klaunů, která přijíždí na svém Limbu (minicooperu). STOPPERS můžete potkat na dálnici, na cestě z práce, na parkovištích, amfiteátrech, benzínových pumpách.

Unikátní skupina klaunů vyráží svým auťákem z karantény za lidmi, co se chtějí smát a hrát si. Odreagovat se od starostí, ošklivých myšlenek a strachu. STOPPERS chtějí sdílet s lidmi, pocity, energii, čas. Pomoct tím, co umí. Kouzlem divadla, kouzlem přítomného okamžiku. Nepotřebují na to uzavřené prostory, domy, kapličky.

Jedou za dětmi i dospělými, se kterými se chtějí na hodinu odpoutat od reálného světa a chtějí je na chvíli vtáhnout do jejich, duhového, pohádkového – komiksového světa.

STOPPERS jsou hrdinové a zároveň vyvrhele, které vzájemně propojilo kouzelné auto – Limbo. Vyjíždějí každý nový den ze své garáže, zažívají trable na cestách a poznávají svět, lidi i zvířata. STOP! Zastavují. Sebe, i jiné. Zasekávají se, někdy tancují, někdy jezdí na velbloudovi. Jsou to klauni, kteří nade vše milují své Limbo, které hraje, zpívá, pláče i se směje. Mr. Trouble, Mr. Time, Mr. True, Mr. Teddy, Mr. Touch, Mr. Twinkle, to jsou oni, ti, kteří hledají komické situace.


Režie:

David Bosh a kolektiv

Scénografie:

Klára Vincourová,

Produkce:

Júlia Pecková, Martin Srba

Placová výpomoc:

Dominik Hruboš

Hrají:

Ondřej Kolín, Andrej Lyga,Šimon Pliska, David Bosh, Lukas Blaha Bliss, Tomáš Kubat

Premiéra:

15.7. 2020 novo cirkusový festival Za dveřmi

Reprízy:

20.8. 2020 letní slavnost u Jezera Lhota
24.8. 2020 večer v BeerGarden – Praha Žižkov
25.8. 2020 novo cirkusový festival Letní Letná Light
29.8. Zámecké slavnosti Zámek Mikulov

Zrušené (Covid – 19):

19.9. 2020 Strašidelná Noc, obec Jimlín
26. / 27.9. 2020 Divadelná Nitra, Slovensko
prosinec 2020 - Bábkarská Bystrica TOUR 2020, Slovensko